Články

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: current_observation ve funkci wunderground_weather_get_current() (řádek: 541 v souboru /home/users/tucapy/sdh-tucapy.8u.cz/web/sites/all/modules/wunderground_weather/wunderground_weather.module).

Články

ČlánekNa nové stránky nový komiks

Komiks SDH Tucapy - novacek

 

Nové stránky SDH Tučapy u Holešova vás vítají!

No a jako takový malý úvod tu máme menší komiksový strip od známého kreslíře, který ho vytvořil jen pro SDH Tučapy.

Stránky ještě nejsou zcela dokončené, ale přesto uvítáme připomínky a nápady k tomu jak by měly vypadat, jestli všechno funguje jak má atd.

Pokud se vám komiks líbil, vězte, že jich ještě máme pár v zásobě. Kolik, ani kdy je na stránky umístíme neprozradím, to aby jste měli důvod se sem vracet.

Článek8.3.2014 Vodění medvěda

Zveme Vás na tradiční vodění medvěda. Všechny masky jsou srdečně zvány. Těšíme se hojnou účast. smiley

Článek28.2.2014 Hasičský ples

Ples 2014

K poslechu a tanci zahraje kapela KALEJ z Hranic. Začátek ve 20:00. Bohatá tombola, občerstvení a zábava. Přijďte se pobavit, těšíme se na Vás..

ČlánekHodové slavnosti 29. - 1.7.2012

pozvanka na hody

ČlánekFotosutěž

Fotosoutěž

ČlánekCena Salvator 2010

Cena Salvator 2010 je již osmým ročníkem ocenění za mimořádné činy v oblasti ochrany života, zdraví, majetku a bezpečnosti obyvatel. Zajímavostí tohoto projektu je, že je organizován studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně za podpory Zlínského kraje. Každoročně je udělována členům integrovaného záchranného systému Zlínského kraje, občanům Zlínského kraje a organizacím, které své záslužné činy vykonali v průběhu uplynulého kalendářního roku.
HLASOVÁNÍ
KONČÍ 28.2.2011!!! tak lidičky hlasujte rychle :-)

Článek1.3. bude schůze výboru

Na programu budou přípravy na vodění medvěda a přípravy na 19.3.2011. Chtěla bych poprosit i holky, které mají zájem o elasťáky, tak ať přijdou taky a zrovna si nahlásí i velikost elasťáků a proberem i financování :D
Po tomto datu se bude konat každý poslední čtvrtek v měsíci, pravidelná schůze výboru SDH v 18:00.

Článek6. 3. bude tradiční vodění medvěda

V nápaditosti masek a převleků se meze nekladou :D

ČlánekVánoční pozdrav z Tučap okr. Tábor

Během vánočních svátků jsme obdrželi pohled od sportovního družstva z Tučap. Moc děkujeme a taktéž přejeme vše nej v novém roce.

ČlánekTradiční hasičský ples

21. ledna se uskuteční v místním kulturním domě tradiční hasičský ples. Pozvětě své blízké, kamarády, známé a přijďte se pobavit a zároveň tak podpořit náš spolek dobrovolných hasičů. K poslechu i tanci hraje kapela AZ-Band a také proběhne půlnoční losování bohaté tomboly!! Začátek plesu je v 19:30.
Na Vaši účast se velice těšíme.

Stránky

Výhled na další dny pro oblast Holešova

No weather forecast available.