ČlánekMikulášský turnaj ve fotbale

Chybová zpráva

• The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
  • Notice: Undefined index: current_observation ve funkci wunderground_weather_get_current() (řádek: 541 v souboru /home/users/tucapy/sdh-tucapy.8u.cz/web/sites/all/modules/wunderground_weather/wunderground_weather.module).

V sobotu 5.12.2009 jsme pořádali 1. ročník turnaje ve fotbale družstev dobrovolných hasičů. Konal se v Dobroticích na umělém povrchu a zúčastnily se ho 4 družsta: pořádající Tučapy, Dobrotice, Hlinsko pod Hostýnem a také Přílepy.
Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak se hrál velice vyrovnaný fotbal se spoustou gólů. Až poslední zápas nakonec rozluštil celkové pořadí, jelikož 3 družstva měly po dvou výhrách a jedné prohře, tak muselo rozhodovat až skóre.

Výhled na další dny pro oblast Holešova

No weather forecast available.