ČlánekSoutěže OSH Kroměříž – 2010

Chybová zpráva

  • The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
  • Notice: Undefined index: current_observation ve funkci wunderground_weather_get_current() (řádek: 541 v souboru /home/users/tucapy/sdh-tucapy.8u.cz/web/sites/all/modules/wunderground_weather/wunderground_weather.module).

Kalendář soutěží OSH Kroměříž – 2010

 

Dat.

Název soutěže

Hodina

Místo konání

Kategorie

27.2.

Zimní branný závod v Trávníku

9,00

Trávník

9,00

13.3.

Dvojboj mladých hasičů

10,00

Vítonice – KD

MH – štafeta dvo-jic + uzlová štafeta

17.4.

O Zlatou proudnici – štafeta pož.dvojic, 4*60m

9,00

Kyselovice – náves

MH

24.4.

Pohár starosty obce

9,00

Medlov – pož. nádrž

M, Ž, Sp

1.5.

60 metrů překážek

13,00

Břest fotbal.hřiště

MH

22.5.

Pohár starosty SDH

13,30

Počenice – hřiště

M, Ž

22.5.

Noční soutěž MH

20,00

Ludslavice

MH

29.5.

O pohár starosty SDH

9,00

Litenčice hřiště

přípravka, MH

29.5.

O pohár starosty SDH

13,00

Ludslavice

M, Ž

5.6.

O pohár starosty SDH

9,00

Rymice

MH

5.6.

O pohár obce Karolín

11,00

Karolín

M, Ž

6.6.

O putovní pohár starosty obce Vítonice

10,00

Vítonice

MH

12.6.

Netradičně útok na červeného kohouta

9,00

Karlovice náves

M, MH

12.6.

O pohár starosty obce Kvasice

13,00

Kvasice

MH

12.6.

O putovní pohár starosty SDH Rychlov

14,00

Rychlov – skála

M, Ž, Sp

12.6.

O putovní pohár starosty SDH

14,00

Zdislavice náves

M, Ž, MH

13.6.

Středomoravský pohár mládeže

9,00

Rychlov – skála

MH - StmP

13.6.

O pohár starosty obce Pravčice

11,00

Pravčice

M, Ž

19.6.

O pohár starosty SDH

9,00

Záhlinice

MH

19.6.

O pohár starosty SDH

10,00

Nová Dědina

MH

19.6.

O pohár starosty obce Bělov

15,00

Bělov hřiště

M, Ž

26.6.

Memoriál bratrů Měrkových

9,00

Litenčice – hřiště

M, Ž

26.6.

PHL

9,30

Tučapy hřiště

M, Ž

26.6.

O pohár starosty obce

10,00

Ludslavice

Mh

26.6.

O putovní pohár starosty obce

10,00

Zářičí hřiště

MH

27.6.

Hasičská olympiáda pro MH

9,00

Karlovice

MH

3.7.

Pohár starosty SDH

9,00

Prusinovice

MH

3.7.

O pohár starosty SDH Dobrotice

13,30

Dobrotice hřiště

M, Ž, Sp

4.7.

Pohár starosty obce Prusinovice

9,00

Prusinovice

M, Ž, Sp

10.7.

Memoriál M.Horáka a J. Pospíšila

9,00

Zborovice hřiště TJ Pilana

M, Ž, Sp, MH

17.7.

O pohár starosty obce Rymice

13,30

Rymice

M, Ž, Sp

24.7.

O putovní pohár starosty obce

9,00

Roštín – fotbal.hřiště

M, Ž, Sp, MH

24.7.

O pohár starosty SDH Loukov

14,00

Libosváry hřiště

M, Ž

7.8.

O putovní pohár starosty SDH P. Lhota

13,00

Podhradní Lhota

M, Ž, Sp

7.8.

Noční soutěž

22,00

Vítonice

M, Ž

14.8.

Soutěž o Podhostýnský pohár

10,00

Hlinsko p. H. – hřiště

M, Ž, Sp

21.8.

O pohár starosty SDH

11,00

Pravčice

M, Ž

28.8.

O Medlovského žabáka

9,00

Medlov – pož. nádrž

M, Ž, Sp

28.8.

O pohár starosty obce Přílepy

13,00

Přílepy Zámek

M, Ž, Sp

28.8.

Noční soutěž v požárním útoku

21,00

Karolín

M, Ž

29.8.

O pohár starosty SDH

9,00

Míškovice

MH – ml, st

4.9.

O pohár starosty SDH Zářičí

9,00

Zářičí – hřiště

MH, M. Ž

Dat.

Název soutěže

Hodina

Místo konání

Kategorie

11.9.

O Komárenského žabáka

14,00

Komárno hřiště

M

11.9.

Memoriál Jana Zapletala

14,00

Chropyně

M, Ž

12.9.

O putovní pohár starosty SDH Vítonice

10,00

Vítonice

M, Ž

17.9.

Noční soutěž

21,00

Záhlinice

MH

18.9.

O pohár hyen zběsilých

9,00

Soběsuky

M, Ž

18.9.

Závod požárnické všetrannosti

10,00

Morkovice areál dětského hřiště

MH

18.9.

O pohár starosty města Bystřice p. H. – útok do Skály

14,00

Rychlov – Skála

M, Ž, Sp

25.9.

Pohárová soutěž

 

Nová Dědina

M, Ž

10.10

O pohár starosty SDH P. Lhota

10,00

P. Lhota

M, Ž, Sp

30.10

Netradiční branný závod

9,00

Koryčany park zámku

MH

11.12

Uzlovací soutěž

10,00

Prusinovice – kulturní dům

MH, dorost, vedoucí MH

19.12

Ježíškovo uzlování

10,00

Žeranovice Sál pod Zámkem

MH

27.12

Uzlovací soutěž

10,00

Nová Dědina

MH

Vysvětlivky:

M – muži, Ž – ženy (obě kategorie dle pravidel Ps), Sp – staří páni,

MH – mladí hasiči (kategorie mladší, starší)

 

 

Okresní soutěže:

15. května okresní kolo hry Plamen a dorostu Zdounky

19. června okresní kolo Ps ? ? ?

9. října okresní kolo hry Plamen a dorostu – podzimní kolo Karolín

 

Krajské soutěže:

12. června Krajské kolo hry Plamen a dorostu, Hulín

14. srpna Krajské kolo Ps, Horní Lideč – okres Vs

12. září O pohár ředitelky HZS Zlínského kraje, pořádá okres ZL

18. září O pohár hejtmana Zlínského kraje –pořádá okres UH

 

Přidat komentář

Výhled na další dny pro oblast Holešova

No weather forecast available.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat